Kontakt
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie
ul. Piotra Skargi 5, 67-200 Głogów
tel.: 76 835 35 66
fax: 76 832 04 49

e-mai: kontakt@pans.glogow.pl
ePUAP: /PWSZ_Glogow/SkrytkaESP

Dziekanat uczelni czynny:
pon.–pt. 10:00 - 14:00
Podczas zjazdów dla studentów niestacjonarnych:
pt. 16:00 - 18:00
sb. 8:30 - 14:00
tel.:  76 832 04 21, 76 832 04 40

Informatyk

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Wybrany kandydat Ryszard Michał Łukowczyk
Uzasadnienie wyboru W wyniku ogłoszonego naboru w dniu 05.10.2021 roku, na stanowisko informatyk w PWSZ w Głogowie, po dokonaniu analizy złożonych dokumentów oraz przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej, został wybrany Pan Ryszard Michał Łukowczyk. Komisja swój wybór umotywowała dużym doświadczeniem zawodowym kandydata.
Szczegóły
Stanowisko Informatyk
Miejsce pracy Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Osobiście w Biurze Rektora w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie"
Status rozstrzygnięte

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie
ogłasza nabór na stanowisko
INFORMATYK

Wymagania niezbędne:
1. Wykształcenie: średnie lub wyższe (wymagany profil: informatyka lub kierunek pokrewny).
- Przy wykształceniu średnim – wymagany staż pracy (w tym minimum rok
doświadczenia na stanowisku informatyka lub pokrewnym),
- Przy wykształceniu wyższym – staż pracy nie jest wymagany.
2. Umiejętności zawodowe:
- bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów z oprogramowaniem
komputerowym,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów użytkowników,
- podstawowa znajomość zasad działania i administracji baz danych,
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietów biurowych,
- dobra znajomość obsługi i administrowania systemami Microsoft Windows,
- podstawowa znajomość zasad działania sieci komputerowych,
- umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów ze sprzętem komputerowym,
- znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa informatycznego i zapewnienia ciągłości działania systemów informatycznych,
- podstawowa znajomość obsługi systemu Linux,
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać dokumentację techniczną,
- umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, odpowiedzialność.
3. Zakres zadań głównych wykonywanych na stanowisku:
- nadzór nad eksploatacją oprogramowania i systemów dziedzinowych,
- wsparcie użytkowników końcowych,
- szkolenie użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania, systemów
informatycznych i sprzętu komputerowego,
- wdrażanie zagadnień związanych z elektroniczną administracją i nadzór nad prawidłowym działaniem usług elektronicznych,
- zabezpieczenie ciągłości funkcjonowania systemów teleinformatycznych Uczelni,
- ewidencja sprzętu komputerowego i oprogramowania,
- ewidencja licencji i kontrola legalności oprogramowania,
- administrowanie stroną Biuletynu Informacji Publicznej,
- administrowanie stroną internetową Uczelni, mile widziana znajomość zagadnień związanych z WWW: HTML, CSS, PHP,
- wdrażanie rozwiązań umożlwiających zapewnienie dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych Uczelni,
- instalacja, konfiguracja i konserwacja systemów informatycznych, uaktualnianie ich i nadzorowanie ich poprawnego działania.

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:
a) list motywacyjny,
b) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
c) kwestionariusz osobowy,
d) kserokopie świadectw pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność
z oryginałem),
e) kserokopie dokumentów (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem) potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz ukończone kursy i szkolenia,

W toku postępowania kandydat może zostać poproszony o przedstawienie dodatkowych dokumentów związanych z naborem.

Załączniki

Powiadom znajomego