Kontakt
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie
ul. Piotra Skargi 5, 67-200 Głogów
tel.: 76 835 35 66
fax: 76 832 04 49

e-mai: kontakt@pans.glogow.pl
ePUAP: /PWSZ_Glogow/SkrytkaESP

Dziekanat uczelni czynny:
pon.–pt. 10:00 - 14:00
Podczas zjazdów dla studentów niestacjonarnych:
pt. 16:00 - 18:00
sb. 8:30 - 14:00
tel.:  76 832 04 21, 76 832 04 40

Konserwator

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Wybrany kandydat Jarosław Borowiak
Uzasadnienie wyboru W wyniku analizy dokumentów i rozmów kwalifikacyjnych Komisja stwierdziła, że oferta Pana Jarosława Borowiaka spełnia wymogi formalne i merytoryczne określone w zapytaniu z dnia 1 czerwca 2023 r.
Szczegóły
Stanowisko Konserwator
Miejsce pracy Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert osobiście w Dziale Gospodarczo-Technicznym pokój nr 117 w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, od poniedziałku do piątku w godz. 8 -15 lub pocztą na adres Uczelni (67-200 Głogów, ul. Piotra Skargi 5) z dopiskiem „Nabór na stanowisko konserwatora w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie”
Status rozstrzygnięte

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie ogłasza nabór na stanowisko

KONSERWATOR

1. Wymagania:
a) wysoka kultura osobista;
b) umiejętność pracy w zespole;
c) stan zdrowia pozwalający na wykonywanie niżej wymienionych zadań;
d) komunikatywność, operatywność, dokładność i umiejętność organizacji pracy;
e) umiejętności techniczne, remontowo-budowlane oraz związane z obsługą urządzeń technicznych.

2.  Główne zadania i obowiązki:
a) bieżący nadzór nad czystością i porządkiem na terenie zielonym znajdujących się na posesji Uczelni (odchwaszczanie, pielęgnacja roślin, koszenie traw, grabienie liści, odśnieżanie);
b) utrzymanie bezpieczeństwa i czystości na chodnikach i drodze wewnętrznej oraz na chodniku przyległym do posesji Uczelni (odchwaszczanie, zamiatanie, odśnieżanie);
c) bieżący nadzór nad bezpieczeństwem budynków, sprzętu Uczelnianego i urządzeniami instalacyjnymi (elektrycznymi, gazowymi, hydraulicznymi i sprzętem przeciwpożarowym);
d) bieżąca kontrola stanu technicznego pomieszczeń sanitarnych i oświetlenia oraz naprawa ewentualnych wad i uszkodzeń;
e) kontrolowanie stanu technicznego oraz bieżąca konserwacja zamków, kluczy (ze szczególnym uwzględnieniem wejść do budynków);
f) bieżące monitorowanie, reperowanie i wymienianie zniszczonych przewodów, zaworów i baterii;
g) wykonywanie bieżących i planowanych prac remontowo-budowlanych w budynkach i na posesji Uczelni;
h) przygotowywanie sal do zajęć, uroczystości (wnoszenie/wynoszenie stołów i krzeseł);
i) bieżące informowanie przełożonego o usterkach i nieprawidłowościach na terenie Uczelni;
j) wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego związanych z realizacją innych zadań niesprzecznych z umową o pracę.

3. Wysokość wynagrodzenia:
Początkowo wynagrodzenie minimalne + dodatek za wysługę lat (maksymalnie 20% zasadniczego miesięcznego wynagrodzenia) + ewentualna premia uznaniowa.
Pakiet benefitów pozapłacowych – świadczenia socjalne.

4. Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:
a) list motywacyjny,
b) CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
c) kwestionariusza osobowy dla pracownika,
d) kserokopie świadectw pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
e) kserokopie dokumentów (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem) potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz ukończone kursy i szkolenia.

Załączniki

Powiadom znajomego